"Інтелект України"

    Типовий навчальний план початкової школи Науково-педагогічного проекту "Інтелект України"  Наказ Міністерства освіти і науки України від 02.11.2016 року №1319 "Про проведення всеукраїнського експерименту за темою «Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» на базі загальноосвітніх навчальних закладів."


Наказ Міністерства освіти і науки України від 10.07.2012 року № 797 "Про впровадження науково-педагогічного проекту "Інтелект України" у загальноосвітніх навчальних закладах".


 Щиро радію з того, що у цьому навчальному році гімназію поповнили два  класи, які будуть навчатися за навчальним планом науково - педагогічного проекту "Інтелект України". Надіюсь, що батьки будуть задоволені. Для тих, хто цікавиться проектом, у кого виникають запитання...

 Ці діти не перестають дивувати! Я відвідала захід, який 2-А разом зі своїм учителем Іриною Геннадіївною підготували до дня 8 Березня. Як гарно вони декламують, співають, танцюють! Які вони серйозні і в той же час веселі, щирі, доброзичливі! Це росте справжня еліта України. За ними майбутнє! Щиро надіюся, що поки вони виростуть, і в осіті, і в державі відбудуться справжні реформи, які дадуть змогу цим чудовим діткам  отримати   справжню вищу освіту та принести користь нашій прекрасній Україні. Зичу їм успіхів! 


            Із 01.09.2015 року учні 1-А класу Нововолинської гімназії розпочали навчання за науково-педагогічним проектом "Інтелект України", який реалізується на базі державних програм. Програми розроблялися таким чином, щоб врахувати вікові особливості учнів, не лише зберегти, а й збільшити їх інтерес до навчання. Для прикладу, якщо на уроці "Читання" діти вивчали оповідання про соловейка, то на уроці "Я і Україна" вони дізнаються про цього птаха, спосіб його життя, проглядають відеофрагмент з соловейком, чують його спів. Для кожного предмету й на кожний урок розроблені  музичні вправи для фізкультхвилинок, що тісно пов’язані з темою і змістом уроку. Дуже  цікавими є предмети "Навчаємося разом" та "Еврика". Діти і батьки задоволені навчанням. Спостерігаючи за успіхами дітей, вважаємо, що проект себе виправдовує.

            У цьому навчальному році ще один клас розпочав навчання за цим проектом. Маємо бажаючих і на наступний рік. 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар